Kwartalnik TURYSTA - PTTK

Kajaki PTTK Wałcz

Kwartalnik jako e-czasopismo przedstawia działalność PTTK poprzez wszystkie szczeble jednostek turystycznych jak LGD, LOT i inne grupy. Wykazywane będzie piękno Polski, miejsca które warto odwiedzić, różne wydarzenia, rajdy, zloty. Zaprezentujemy aktualną literaturę turystyczną, zachęcamy do współpracy miłośników, pasjonatów piękna Polski, krajoznawców i turystów, przewodników i członków PTTK i nie tylko …. piszcie, fotografujcie, dzielcie się wrażeniami z wypraw turystycznych i imprez organizowanych w oddziałach PTTK.
Maria Janowicz, redaktor naczelna

e-czasopismo

Sekcja motorowa „Szóstka”

Kajaki PTTK Wałcz

Niezapomniana „Szóstka”, czar wspomnień z lat 1965-1972.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Z turystycznym pozdrowieniem Zarząd koła SOBÓTKA

MuzeON - super wortal

Kajaki PTTK Wałcz

MuzeON świetny wortal wspomagający pracę Muzealników oraz innych instytucji kultury, dający satysfakcjonującą wiedzę dla miłośników historii i dziedzictwa kulturowego. Zamieszczamy najnowsze informacje, bieżące eventy z kraju i poza. MuzeON pomoże w wyeksponowaniu i promocji wydarzeń Waszej placówki.
Zapraszamy do współpracy!

MuzeON

50 - te urodziny Wiarusów ze Szczecinka

Kajaki PTTK Wałcz

50 - te urodziny Wiarusów ze Szczecinka, opis na portalu - szczecinek.naszemiasto.pl
Rozmowa z Bogdanem Bereszyńskim, na portalu - iszczecinek.pl
przeczytaj reportaże

XXIV TURNIEJ TURYSTYCZNO - REKREACYJNY

Kajaki PTTK Wałcz

Galeria zdjęć z Turnieju w Klubie Brygady Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowego Korpusu Północny-Wschód. Wałcz dn. 15 luty 2020 r.

Znaczki PTTK

Zarząd koła PTTK SOBÓTKA informuje ,że rozpoczyna sprzedaż znaczków PTTK na rok 2020.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt z kol. Mirkiem CHAMIELEC tel. 606 684 931.
W bieżącym roku możliwe będzie nabycie znaczków w Zakładzie Krawieckim
Izabeli CHAMIELEC Wałcz ul. Okulickiego 30 w godz . 13.00-16.00 od poniedziałku do piątku.
Koleżankom i kolegom z poza Wałcza kol. Mirek może udostępnić nr konta wpłaty
(należność +koszta wysyłki listem poleconym).
Każdorazowo proszę o dokładne informacje dla kogo i jakie rodzaje znaczków są zakupowane.

Ceny znaczków w 2020 r wynoszą:
Normalny - 65 zł
Ulgowy - 40 zł
Ulgowy młodzieżowy - 30 zł

Z turystycznym pozdrowieniem Zarząd koła SOBÓTKA

PS dodatkowe informacje o ubezpieczeniu
profile-sample2

Tramwaj wodny na jeziorach

Kajaki PTTK Wałcz

Nowa atrakcja w Wałczu. Doznaj czarującego przeżycia, wycieczka tramwajem wodnym to przygoda i relaks. Tylko z takiego rejsu można zobaczyć miasto całkowicie odmiennie, z innego miejsca poza taflą jeziora tego się nie doświadczy.
Nasze rejsy to znakomite spędzenie czasu dla rodziny, grupy przyjaciół a także do spotkań integracyjnych pracowników.

Biuro "Sobótka"

prezes: Piszcz Wiesław  tel. 660 715-319
   poczta: wpiszcz69(małpka)interia.pl
   sekretarz: Chamielec Mirosław  tel. 606 684-931
   poczta: miroslawchamielec(małpka)gmail.com
   biuro czynne - ostatnia środa każdego m-ca godz. 16-17.

Biuro znajduje się w Klubie BWD na ul. Mazowieckiej 2. Wydajemy znaczki i uzupełniamy legitymacje PTTK. Można porozmawiać na każdy temat a w szczególności o działalności naszego Koła. Przyjmujemy wszelkie sugestie i pomysły, co dodać, polepszyć. Czekamy na zdjęcia z naszych imprez.
Do miłego spotkania.