PWO PTTK WAŁCZ

Tramwaj wodny na jeziorach

Kajaki PTTK Wałcz

Nowa atrakcja w Wałczu. Doznaj czarującego przeżycia, wycieczka tramwajem wodnym to przygoda i relaks. Tylko z takiego rejsu można zobaczyć miasto całkowicie odmiennie, z innego miejsca poza taflą jeziora tego się nie doświadczy.
Nasze rejsy to znakomite spędzenie czasu dla rodziny, grupy przyjaciół a także do spotkań integracyjnych pracowników.

Znaczki PTTK

Zarząd koła PTTK SOBÓTKA informuje ,że rozpoczyna sprzedaż znaczków PTTK na rok 2019.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt z kol. Mirkiem CHAMIELEC tel. 606 684 931.
W bieżącym roku możliwe będzie nabycie znaczków w Zakładzie Krawieckim
Izabeli CHAMIELEC Wałcz ul. Okulickiego 30 w godz . 13.00-16.00 od poniedziałku do piątku.
Koleżankom i kolegom z poza Wałcza kol. Mirek może udostępnić nr konta wpłaty
(należność +koszta wysyłki listem poleconym).
Każdorazowo proszę o dokładne informacje dla kogo i jakie rodzaje znaczków są zakupowane.

Ceny znaczków w 2019 r wynoszą:
Normalny - 55 zł
Ulgowy - 30 zł
Ulgowy młodzieżowy - 25 zł

Z turystycznym pozdrowieniem Zarząd koła SOBÓTKA

profile-sample2

Biuro "Sobótka"

Kajaki PTTK Wałcz

prezes: Piszcz Wiesław  tel. 660 715-319
   poczta: wpiszcz69(małpka)interia.pl
   sekretarz: Chamielec Mirosław  tel. 606 684-931
   poczta: miroslawchamielec(małpka)gmail.com
   biuro czynne - ostatnia środa każdego m-ca godz. 16-17.

Biuro znajduje się w Klubie BWD na ul. Mazowieckiej 2. Wydajemy znaczki i uzupełniamy legitymacje PTTK. Można porozmawiać na każdy temat a w szczególności o działalności naszego Koła. Przyjmujemy wszelkie sugestie i pomysły, co dodać, polepszyć. Czekamy na zdjęcia z naszych imprez.
Do miłego spotkania.

Kontakt

Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą, chcecie aktywnie wypoczywać, zapraszamy do kontaktu z nami.

Kontakt - Oddział PWO PTTK

Prezes: Jagoda Borowczak